Основні переваги Bluetooth LED контролера

Bluetooth LED контролер має дві основні переваги. Першою перевагою є можливість роботи без мережі, такої як Інтернет або Ethernet. Ще однією перевагою є можливість синхронізації освітлення з музикою за допомогою мобільних пристроїв, таких як смартфони. Поєднання цих двох переваг робить Bluetooth LED контролер унікальним.

При встановленні світлодіодних стрічок для автомобілів, лімузинів, автодому, яхт, човнів, мотоциклів тощо, Bluetooth LED контролер - це найкращий вибір, якщо ви хочете створити невимушену розважальну атмосферу, синхронізуючи освітлення з музикою, так як вам хотілося б відтворювати музику на своєму смартфоні, коли ви рухаєтесь. У транспортних засобах немає мережі, тому WiFi LED контролери не працюють.

Bluetooth LED контролер також є відмінним вибором для підсвічування на вулиці, на весіллях, подіях тощо, де відсутня мережа, але є потреба в синхронізації освітлення з музикою.

Bluetooth LED контролер для світлодіодних стрічок

Bluetooth LED контролер - це відмінний вибір для застосувань світлодіодних стрічок там, де відсутня мережа. Технологія Bluetooth робить його дуже зручним для підключення мобільного пристрою до Bluetooth контролера, тому він широко використовується для управління підсвічуванням на невеликій відстані. Оскільки технологія Bluetooth все ще розвивається, Bluetooth LED контролер має більше потужних функцій. Яскраве майбутнє ще впереди для використання Bluetooth контролера у проектах зі світлодіодними стрічками. Існують різні типи Bluetooth контролерів. Нижче ми розглянемо їх відмінності, щоб користувачі мали краще розуміння під час вибору Bluetooth LED контролерів для своїх проектів зі світлодіодними стрічками.

Відмінності між Bluetooth LED контролерами для світлодіодних стрічок 12V і 24V

1. Вхідна напруга Bluetooth LED контролера становить 12V-24V. Той самий контролер можна використовувати для 12V або 24V світлодіодних стрічок.

2. Більшість транспортних засобів, таких як автомобілі, автодоми, яхти тощо, мають систему живлення 12V. Тому напруга на Bluetooth LED контролері становить 12V. Це нагадує користувачам вибирати 12V світлодіодні стрічки для автомобілів, автодомів і яхт. Треба мати на увазі, що альтернатор тимчасово заряджає батарею на 13V або 14V при запуску двигуна, тому краще мати захист перед Bluetooth контролером, щоб регулювати зміну напруги.

3. Важливо звернути увагу на вихідність 12V або 24V вихідного напруги Bluetooth LED контролера. Контролер розташований між світлодіодною стрічкою та джерелом живлення. Він не має функції трансформатора, тому вхідна напруга Bluetooth LED контролера є його вихідною напругою. Якщо живлення Bluetooth контролера становить 24V, то напруга світлодіодної стрічки, підключеної до контролера, також повинна бути 24V. Якщо підключена 12V світлодіодна стрічка, її може пошкодити через занадто високу напругу 24V.

Відмінності між RGB і RGBW Bluetooth LED контролерами

Відмінність між RGB і RGBW Bluetooth LED контролерами полягає в тому, що у RGBW контролері є на один кольоровий канал більше, ніж у RGB контролері. Їх здатність керувати світлодіодними стрічками різниться. RGB Bluetooth контролер може використовуватися для управління RGB світлодіодними стрічками, але не може бути використаний для управління RGBW стрічками. RGBW Bluetooth контролер відрізняється тим, що він може керувати як RGBW, так і RGB LED стрічками. Ще однією відмінністю між RGB і RGBW Bluetooth LED контролерами є те, що зазвичай RGBW контролери мають більшу потужність, ніж RGB контролери.

Порівняння Bluetooth LED контролера та WiFi LED контролера

Відмінність між Bluetooth LED контролером та WiFi LED контролером полягає в тому, що WiFi контролер вимагає мережі, такої як Інтернет або Ethernet LAN. Для управління світлодіодними стрічками мобільний пристрій і WiFi LED контролер спілкуються, підключаючись до однієї мережі. Bluetooth LED контролеру не потрібна така мережа. Bluetooth пристрої можуть підключатися один до одного безпосередньо.

Як Bluetooth LED контролер, так і WiFi контролер можуть працювати як контролер музики. Контролер музики відтворює музику, збережену на вашому смартфоні або інших мобільних пристроях, і синхронізує музику з зміною освітлення, створюючи розслабляючу та веселу атмосферу.

Відмінності між Bluetooth LED контролером та RF LED контролером

Відмінність між Bluetooth LED контролером та RF контролером полягає в тому, що Bluetooth контролер може виступати як контролер музики для відтворення музики та синхронізації її з LED освітленням. Ця функція недоступна для RF контролерів. Іншими словами, якщо вам не потрібно відтворювати музику або синхронізувати освітлення з музикою, то RF контролер може повністю відповісти вимогам для управління RGB LED стрічками там, де відсутня мережа. Іншою відмінністю є те, що RF контролери зазвичай мають більшу відстань управління, ніж Bluetooth LED контролер.

Magic Light Bluetooth LED контролер

Розповідаючи про програмне забезпечення для Bluetooth LED контролера, ми допомагаємо користувачам дізнати, як використовувати контролер. Додатковий додаток - це додаток Magic Light, тому контролер також називається Magic Light LED контролером.

1. Мільйони кольорів на вибір. В той же час тепле біле світло може бути налаштоване, щоб задовольнити потреби освітлення сцени.

Bluetooth controller color selection
 

2. Збережено різноманітні режими зміни кольору. Ви також можете самі створювати режими зміни кольору, створювати свій улюблений режим і зберігати його для швидкого виклику.

customize Bluetooth controller color modes
 

3. Функція синхронізації з музикою. Зазвичай нашу музику зберігають на мобільних пристроях, таких як смартфони. В місцях, де немає мережі, відтворення музики зі смартфона та синхронізація зміни освітлення з ритмом музики є важливою перевагою Bluetooth LED контролера.

play and sync music
 

4. Функція синхронізації звуку. Bluetooth LED контролер - це ідеальний вибір для синхронізації звуку та освітлення на вуличних заходах. Наприклад, на чудовому садовому весіллі ведучий може синхронізувати звук та освітлення через Bluetooth контролер, щоб створити веселу атмосферу.

sound sync with lighting
 

5. Функція налаштування сцени. Налаштуйте сцену освітлення за своїм зображенням, чи то красивий захід сонця, чи різнокольоровий сад.

scene setting function
 

6. Керування освітленням за розкладом. Встановіть освітлення на ввімкнення за попередньою налаштованою годиною. Ви можете створювати колір або режим зміни кольору для освітлення, і воно автоматично перейде в заданий режим під час автоматичного ввімкнення в попередньо встановлену годину.

Bluetooth controller timer setting 

7. Багатозонний Bluetooth контролер. Ви можете вільно створювати зони (також називають групами) та призначати контролери для кожної зони. Декілька контролерів можуть бути керовані в одній зоні, або кожна зона може бути незалежною. Зберігайте комбінацію зон і отримуйте доступ до неї в будь-який час.

Bluetooth controller zone setting

Технологія Bluetooth для LED контролера

Bluetooth - це стандарт бездротового зв'язку для обміну даними між двома мобільними та/або фіксованими пристроями на короткі відстані. Він був створений наприкінці 1990-х років. Порівняно з популярною інфрачервоною технологією того часу, Bluetooth має вищу швидкість передачі даних і не вимагає підключення інтерфейсу до інтерфейсу, як інфрачервоний.

Робочий частотний діапазон технології Bluetooth є універсальним і підходить для безмежного використання користувачами по всьому світу. Bluetooth вирішує національні бар'єри мобільних телефонів. Вироби Bluetooth легко використовувати. Один Bluetooth LED контролер може шукати інший Bluetooth контролер і швидко встановлювати зв'язок між двома контролерами.

Технологія Bluetooth постійно вдосконалюється з початку свого існування, коли вона була технологією передачі низької швидкості на короткі відстані, і тепер швидкість та дальність передачі даних зазнали значного зростання.

Мережа Mesh є незалежно розробленою мережевою технологією. У мережі Mesh Bluetooth LED контролери працюють як ретрансляційні станції сигналів, тому вони можуть передавати дані на дуже великі фізичні відстані. Мережа Mesh сумісна з Bluetooth протоколами новіших версій.

Традиційно Bluetooth LED контролери встановлюють зв'язок, піаряючи один пристрій з іншим, створюючи одно-до-одного або одно-до-багатьох відношення мікромережі.

У порівнянні мережа Mesh дозволяє Bluetooth LED контролерам створювати відносини багато-до-багатьох. Кожен Bluetooth LED контролер в мережі Mesh може надсилати та отримувати інформацію. Якщо хоча б один контролер підключений до шлюзу, інформацію може передавати між пристроями, таким чином, повідомлення передаються на відстань, більшу ніж звичайна відстань бездротової хвилі.

Таким чином, мережі Mesh можуть бути розповсюджені в мануфактурних підприємствах, офісних будівлях, торгових центрах, бізнес-парках та багатьох інших просторах, забезпечуючи більш стабільні рішення для керування освітленням, промисловими автоматичними пристроями, відеокамерами безпеки, детекторами диму та датчиками навколишнього середовища.

Ми маємо широкий вибір контролерів для LED освітлення в магазині Artled. Зверніться до нашого магазину, щоб знайти ідеальний контролер для вашого проекту освітлення. Ми пропонуємо різноманітні можливості керування, які вам можуть знадобитися.