Системи керування світлодіодними стрічками являють собою комплект, який включає приймач і пульт дистанційного керування, призначені для регулювання яскравості і колірних налаштувань світлодіодів. Ці системи дозволяють зробити світлодіодну стрічку більш функціональною та налаштувати її роботу на власний розсуд.

Основні види та характеристики систем управління світлодіодним освітленням:

RGB-контролери: Ці контролери призначені для керування різнокольоровими світлодіодними стрічками. Вони дозволяють змінювати колірну гаму стрічки та регулювати ступінь освітлення. Деякі RGB-контролери мають встановлені світлові ефекти, а також підтримують функцію зонування, що дозволяє керувати кількома світлодіодними стрічками з одним пультом. Максимальна кількість зон зазвичай складає 8.

Діммери: Діммери являють собою світлорегулятори , які використовуються для керування монохромними або одноколірними світлодіодними стрічками Вони дозволяють здійснювати плавну зміну яскравості освітлення. Пульт дистанційного керування надсилає сигнал приймачеві, що дозволяє регулювати освітлення в одній або декількох зонах (кількість зон регулюється в комплекті з контролером).

Додаткові функції блоків живлення: Блоки живлення не тільки забезпечують електричну напругу для світлодіодних стрічок, але також можуть мати вбудований димер для контролю яскравості освітлення. Це усуває потребу у додаткових контролерах. Блоки живлення також можуть включати вентилятори, що охолоджують, для запобігання перегріву при великих навантаженнях.

Пульти дистанційного керування використовуються для надсилання сигналів приймачеві, який керує світлодіодними стрічками. Вони можуть бути кнопковими або сенсорними і працюють по радіохвилях на частоті 868 МГц або з використанням інфрачервоного випромінювання. У комплект із пультом зазвичай входить утримувач.

Придбання систем керування світлодіодними стрічками на сайті Artled надає широкий вибір якісної продукції, включаючи контролери, оперативну доставку по Україні, доступні ціни та гнучку систему оплати. Вони також є офіційним дистриб'ютором бренду RISHANG Optoelectronics, надаючи можливість замовлення продукції як оптом, так і в роздріб, а також спеціальні умови для будівельних організацій та рекламних компаній.